O inwestycji

NeoPolis to kompleks 3 nowoczesnych budynków apartamentowych, które powstaną w otoczeniu zielonej postindustrialnej części warszawskiego Ursusa. W II etapie inwestycji oddane zostaną 2 ośmiokondygnacyjne bryły z lokalami usługowymi na parterze i garażami podziemnymi.

Atuty inwestycji

Neopolis jest nowoczesną odsłoną miasta w mieście – ideą samowystarczalnego osiedla, zrealizowaną na warszawskim Ursusie. To wyjątkowe miejsce, gdzie prężne życie miejskie harmonijnie łączy się z pięknem natury i zielenią. W ramach naszej inwestycji nie tylko dbamy o zapewnienie dogodnego dojazdu do centrum miasta i bliskości usług, lecz także skupiamy się na kreowaniu wyjątkowych przestrzeni, takich jak przytulny ogródek społeczny czy wybieg dla psów. Neopolis to idealne miejsce dla tych, którzy pragną żyć w zgodzie z naturą, nie rezygnując przy tym z wygody i komfortu życia w mieście.

Dbałość o szczegóły

Tak jak w przypadku I etapu, każdy szczegół inwestycji został dokładnie przemyślany. Bryła budynku została zaprojektowana w ponadczasowym stylu, a lokalizacja na zielonym Ursusie zapewnia spokojne i przyjazne otoczenie dla mieszkańców. Prywatne ogródki i balkony pozwolą mieszkańcom na codzienny kontakt z naturą.

FUNKCJONALNErnROZKŁADY

FUNKCJONALNErnROZKŁADY

WYGODNArnKOMUNIKACJA

WYGODNArnKOMUNIKACJA

ZIELONE PATIO

ZIELONE PATIO

parki, licznernskwery i zieleńce

parki, licznernskwery i zieleńce

WYBIEGrnDLA PSÓW

WYBIEGrnDLA PSÓW

restauracje,rnsklepy i centrarnhandlowe

restauracje,rnsklepy i centrarnhandlowe

OGRÓDEKrnSPOŁECZNY

OGRÓDEKrnSPOŁECZNY

Naturalny placrnzabaw dla dzieci

Naturalny placrnzabaw dla dzieci

Plan osiedla

Lokalizacja

Ursus postrzegany jest jako zielona dzielnica. Jedną z największych jego zalet są parki oraz liczne skwery i zieleńce. Zwolennikom aktywnego wypoczynku okolica oferuje ponadto liczne ścieżki rowerowe, kluby fitness, baseny i ośrodki sportowe. Działają tu świetne restauracje, sklepy oraz centra handlowe. Szkoły i przedszkola z tego rejonu oceniane są wysoko, a oferta kulturalna dzielnicy przedstawia się bardzo atrakcyjnie. W sąsiedztwie znajduje się także duża liczba przychodni, centrów medycznych oraz aptekrnrnNowa inwestycja NeoCity usytuowana jest przy ulicy Silnikowej. To kompleks 3 nowoczesnych budynków apartamentowych, które powstaną wśród zieleni na terenie postindustrialnej części dzielnicy. Osiedle Neopolis będzie świetnie skomunikowane z każdą częścią Warszawy. Mieszkańcy bez problemów dojadą stąd do innych dzielnic stolicy, zarówno samochodem, jak i transportem publicznym, dzięki regularnie kursującym pociągom podmiejskim, zatrzymującym się na pobliskiej stacji Warszawa Ursus oraz liniom autobusowym.rnrnDobre połączenie z S2 i S8 gwarantuje szybki wyjazd z miasta lub dojazd na lotnisko Chopina. Dzięki realizowanym i planowanym inwestycjom drogowym za około dwa lata zarówno dojazd z Ursusa do centrum Warszawy, jak i wyjazd z tej dzielnicy we wszystkich kierunkach Polski będzie łatwiejszy niż z Białołęki, Wawra, Bemowa lub Ursynowa.

STACJA METRA BEMOWO 16 min. 26 min.
MOKOTÓW BUSINESS PARK 18 min. 48 min.
LOTNISKO CHOPINA 18 min. 55 min.
WARSZAWA CENTRALNA 22 min. 34 min. 23 min.

Wybierz mieszkanie

Kontakt

Zamieszkaj w miejscu, gdzie wygoda wielkomiejskiego życia współgra ze spokojem i zielenią natury. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o Neopolis – napisz, zadzwoń lub odwiedź Biuro Sprzedaży. Nasz zespół pomoże Ci w wyborze idealnego mieszkania!

Adres

Biuro Sprzedaży:rnul. Herbu Oksza 10, klatka D, lokal 104rn02-495 Warszawa

Kontakt

Kontakt:rnu003ca href=u0022tel:+48224863686u0022u003e22 486 36 86u003c/au003ernu003ca href=u0022mailto:kontakt@osiedleneopolis.plu0022u003ekontakt@osiedleneopolis.plu003c/au003e

Biuro

Biuro czynne:rnpn.-pt.: 10-18:00rnso: 10-15:00

    Formularz kontaktowy     
    Telefon