Osiedle NeoPolis powstało specjalnie z myślą o osobach, które chcą mieszkać komfortowo w pięknej okolicy. Jeżeli więc jesteś na etapie poszukiwania dla siebie i swojej rodziny nowego miejsca do życia, koniecznie sprawdź przygotowaną przez nas ofertę. To wszystko, czego potrzebujesz, zaoferuje Ci NeoCity Polska Developer. Warszawa Ursus to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy, do którego zdecydowanie warto się przeprowadzić! Sprawdź już teraz, jakie konkretnie mieszkania oferujemy i na jakie rozwiązania możesz się u nas zdecydować. Z całą pewnością będziesz pod wrażeniem. Mieszkaj tak, jak sobie wymarzyłeś.

Deweloper Warszawa Ursus — wyjątkowe osiedle NeoPolis

Oferta, którą do Ciebie kierujemy, dotyczy zakupu wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w bardzo nowoczesnych budynkach w części warszawskiego Ursusa. Z myślą o zadowoleniu naszych klientów zatroszczyliśmy się o to, aby rozkłady mieszkań były jak najbardziej funkcjonalne. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań możesz zdecydować się na mniejsze mieszkania mające 49 m2 lub większe inwestycje o powierzchni nawet 91 m2. Tylko od Ciebie zależy to, którą z propozycji mieszkania wybierzesz. Musisz jednak wiedzieć, że wszystkie z naszych mieszkań zostaną dla Twojego komfortu wyposażone w specjalne miejsca postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowym atutem tej lokalizacji są balkony, tarasy i ogródki, które umożliwią relaks na zewnątrz w trakcie cieplejszych miesięcy. Co więcej, możesz także liczyć na fantastyczne widoki, które będziesz podziwiać bez konieczności wychodzenia z domu.

Dlaczego warto zdecydować się na mieszkania od dewelopera? Warszawa Ursus

Ursus to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, często określane mianem zielonej dzielnicy. To właśnie tutaj czekają na Ciebie przepiękne skwery i zieleńce — wszystko, czego potrzebujesz do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla miłośników aktywności znajdą się także ścieżki rowerowe oraz baseny. Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na mieszkanie w stanie deweloperskim? Zdecydowanie tak! Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego, zyskujesz pewność, że jest ono nowe oraz pieczołowicie zaprojektowane i wykonane. To właśnie Ty będziesz jego pierwszym użytkownikiem, a to sprawia, że nie musisz martwić się żadnymi ewentualnymi usterkami czy koniecznym remontem. O to wszystko zamiast Ciebie zadba deweloper. Ursus Warszawa to miejsce, w którym możesz znaleźć swoje wymarzone mieszkanie z rynku pierwotnego na osiedlu NeoPolis.

Mieszkania deweloperskie – Warszawa Ursus. Dlaczego warto?

Nawet jeżeli do tej pory w ogóle nie rozważałeś Ursusa jako miejsca do życia, jesteśmy przekonani, że prezentowane przez nas mieszkania Cię do tego przekonają. Inwestycja NeoPolis jest świetnie skomunikowana z każdą częścią Warszawy, dlatego nie musisz martwić się o to, że trudno będzie Ci się dostać do centrum, czy do innych lokalizacji. Poradzisz sobie z tym bez względu na to, czy poruszasz się samochodem, czy transportem publicznym. Co więcej, możesz także korzystać z pociągów podmiejskich. Nie sposób nie wspomnieć również o możliwości szybkiego wyjazdu z miasta, czy dojazdu na lotnisko Chopina. To wszystko sprawia, że nasze mieszkania są idealne dla osób, które z jednej strony szukają spokoju i cichej dzielnicy, a z drugiej chcą mieć pewność, że komunikacja ze strategicznymi punktami w stolicy i wokół niej nie będzie stanowić problemu.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci deweloper NeoCity Polska. Warszawa Ursus to wyjątkowe miejsce, w którym zdecydowanie warto zamieszkać. Jesteśmy przekonani, że będziesz się tutaj świetnie czuć, nie tylko ze względu na doskonałą lokalizację, ale także komfortowe lokale. To Ty decydujesz, czy wolisz mieszkać w mniejszym, czy większym mieszkaniu, na niższym, czy na wyższym piętrze. W NeoPolis dajemy Ci wiele możliwości i służymy pomocą podczas zakupu nowego mieszkania. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie lub uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji.

Telefon