Każdy marzy o swoim własnym lokum usytuowanym w pięknej okolicy. Część kupujących decyduje się na mieszkanie z rynku wtórnego, inni natomiast wybierają zakup bezpośrednio od dewelopera. Jeżeli marzeniem nabywcy jest apartament znajdujący się w nowoczesnym budynku, który jest otoczony przepięknymi terenami zielonymi, doskonałym wyborem są oferowane przez Neocity Polska Sp. z o.o. mieszkania. Ursus-Warszawa to jedna z najpiękniejszych dzielnic tego miasta, dogodnie zlokalizowana i posiadająca ogromny potencjał rozwojowy.

Ursus Warszawa – mieszkania w postindustrialnej części dzielnicy

W nazywanym zieloną dzielnicą Ursusie powstało nowoczesne osiedle NeoPolis, a obecnie trwa sprzedaż mieszkań. Warszawa Ursus to miejsce doskonałe dla osób, które cenią sobie możliwość spacerów z dala od miejskiego zgiełku. Duża ilość parków oraz skwerów to wymarzone miejsce zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Piękna okolica daje możliwość aktywnego spędzania czasu, a obecność sklepów, restauracji oraz placówek edukacyjnych sprawia, że wszystko, co ważne, jest w zasięgu ręki. Dzięki temu nie ma konieczności przemieszczania się do innych części miasta oraz stania w wielogodzinnych korkach. Bardzo ważny jest również fakt, że dzielnica jest doskonale skomunikowana. W jej bliskim sąsiedztwie znajdują się drogi ekspresowe S2 i S8, który ułatwiają szybki wyjazd z miasta lub dojazd do strategicznych miejsc.

Warszawa Ursus. Mieszkania dla osób, ceniących sobie zielone krajobrazy oraz spokojne otoczenie

Głównym założeniem projektu NeoPolis było stworzenie miejsca zanurzonego w naturze. Celem koncepcji osiedla było wkomponowanie nowoczesnych budynków w obecną infrastrukturę dzielnicy, dodatkowo wzbogacając ją o ogrody oraz zieleń na dziedzińcach. Projekt obejmuje między innymi stworzenie ogródka społecznościowego, zbudowanie wybiegu dla czworonogów oraz polany wypoczynkowej, wyposażonej w hamaki zewnętrzne. Te wszystkie elementy zagospodarowania przestrzennego sprawiają, że mieszkańcy odczują większą chęć do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz integrowania się z sąsiadami.

Warszawa mieszkania. Ursus to doskonała okolica dla dzieci

Na terenie kompleksu NeoPolis znajduje się również infrastruktura, stworzona z myślą o najmłodszych. Pośród nowoczesnych budynków znajduje się naturalny plac zabaw, na którym dzieci mogą bezpiecznie spędzać całe dnie, poświęcając je na zabawę oraz kontakty towarzyskie z rówieśnikami. Projekt NeoPolis uwzględnia również miejsce, przeznaczone do zorganizowania rodzinnego pikniku. Jest to wspaniała forma spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w gronie najbliższych. Stół rekreacyjny z szachownicą daje możliwość rozwijania logicznego myślenia u najmłodszych. Nauka gry w szachy to forma rodzinnego spędzenia czasu, połączona z zabawą oraz zdobywaniem nowych umiejętności. To wszystko w otoczeniu drzew, krzewów oraz łąki kwietnej. Dodatkowo w obrębie dzielnicy zlokalizowane są liczne szkoły, przedszkola i żłobki.

Ceny mieszkań – Warszawa Ursus

Budowane apartamenty, znajdujące się w malowniczej dzielnicy Ursus, charakteryzuje przede wszystkim nowoczesna bryła oraz wysoki standard wykończenia. W pierwszym budynku dostępnych jest aż 147 mieszkań, a ich powierzchnia wynosi od 34 metrów kwadratowych do nawet 91. Dzięki temu każdy kupujący może znaleźć apartament, który będzie dostosowany do jego potrzeb oraz wymagań. Dodatkowo w zależności od wymogów, można wybrać mieszkanie posiadające piękny ogród, duży balkon lub przestronną loggię. Ceny poszczególnych mieszkań są zależne przede wszystkim od wybranego metrażu oraz wysokości apartamentu, której wartość waha się między 2,72 a aż 4 metry. Tak wysokie budownictwo daje ogromne możliwości w kwestii aranżacji oraz wykończenia. Co więcej, do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe, zlokalizowane w nowoczesnym garażu podziemnym.

Ursus mieszkania Warszawa – idealne miejsce do życia!

Osoby zainteresowane zakupem pięknego, nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w doskonałej dzielnicy, otoczonej zielonymi parkami oraz skwerami, zachęcamy do kontaktu. Na stronie znajduje się formularz kontaktowy. Po jego wypełnieniu nasi doradcy skontaktują się z Państwem oraz przygotują odpowiednią ofertę, dostosowaną do przedstawionych potrzeb. NeoCity Group to międzynarodowa firma, która jest obecna na rynku od prawie dwudziestu lat. Jej projekty deweloperskie oraz inwestycje można znaleźć w wielu miejscach w Europie. NeoCity Polska to prężnie rozwijająca się spółka, która odpowiada za realizację kilku przedsięwzięć na terenie Warszawy. Sprawdzony deweloper to przede wszystkim gwarancja mieszkań o wysokim standardzie wykończenia, zbudowanych zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Zakup mieszkania w kompleksie NeoPolis w Warszawie to bezpieczna i solidna inwestycja.

Telefon