Szukasz swojego miejsca do życia? Zależy Ci na  tym, aby Twoje mieszkanie znajdowało się w pięknej, zielonej okolicy, jednocześnie doskonale skomunikowanej z centrum miasta? Fantastycznie się składa! Oferujemy wyjątkowe, nowe mieszkania. Ursus Warszawa, bo właśnie w tej dzielnicy będą zlokalizowane, to miejsce, które wprost zachwyca swoimi możliwościami. Nawet jeżeli do tej pory nie rozważałeś przeprowadzki do tej części stolicy, to koniecznie sprawdź, co sprawia, że nasza nowa inwestycja jest zdecydowanie warta uwagi. Serdecznie zapraszamy!

Czym zaskoczy Cię osiedle Ursus Warszawa?

Do tej pory poszukiwałeś nowego mieszkania wyłącznie w okolicach centrum? A  gdyby tak mieszkać trochę dalej, ale mieć za to dostęp do wielu parków i zielonych zakątków? Takie rozwiązanie jest z wielu względów optymalne. Ursus to idealna dzielnica do życia dla wszystkich osób, które pragną spokoju, a jednocześnie chcą mieć pewność, że bez trudu uda im się dojechać samochodem lub komunikacją miejską w każdą część Warszawy. Co więcej, mieszkańcy tej okolicy mogą korzystać również z kolejki podmiejskiej. Osiedle jest zlokalizowane w miejscu dającym także możliwość szybkiego dojazdu na lotnisko Chopina oraz sprawnego wyjazdu z miasta. Brzmi interesująco? Wierzymy, że tak, ale to jeszcze nie wszystkie zalety tej lokalizacji.

NeoPolis. Nowe osiedle – Warszawa Ursus. Dlaczego warto?

Świetna lokalizacja, stanowiąca doskonałą bazę wypadową do innych miejsc w Warszawie i poza nią, to tylko jedna z wielu zalet dzielnicy Ursus. Nie sposób nie wspomnieć bowiem o świetnie rozwiniętych punktach usługowych. Tutaj bez problemu zrobisz zakupy, ale i spędzisz aktywnie czas. Znajdzie się i coś dla osób kochających wycieczki na rowerze i dla tych, którzy najchętniej spędzają  swój wolny czas na basenie. Jeżeli masz dzieci lub je planujesz, to nowe mieszkania na Ursusie na osiedlu NeoPolis, zachwycą Cię także zlokalizowanymi w niedalekiej odległości szkołami i przedszkolami. Co więcej, są one bardzo wysoko oceniane, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoje dzieci uczęszczają do świetnych placówek.

Stwórz sobie komfortową przestrzeń. Warszawa Ursus – nowe mieszkania

Korzystając z naszej oferty,  możesz zdecydować się na wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim. Zdajemy sobie sprawę z tego, że różne osoby mają zupełnie inne oczekiwania, dlatego oferujemy zarówno mniejsze, jak i większe lokale. Tylko od Ciebie zależy też to, czy zamieszkasz na jednym z niższych, czy  też wyższych pięter. Bez względu na to, które wybierzesz, na pewno będziesz pod wrażeniem tego, jak prezentują się nasze nowe mieszkania. Warszawa Ursus zaskoczy Cię swoimi możliwościami, a lokale oddane do użytku w stanie deweloperskim będzie można urządzić zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Nowe mieszkania – Warszawa Ursus. Zalety rynku pierwotnego

Jeżeli zastanawiasz się, czy wybór mieszkania z rynku pierwotnego jest dobrą inwestycją, to gwarantujemy, że zdecydowanie tak. Kupując nowe mieszkanie, zyskujesz pewność, że jest ono pozbawione wszelkich ukrytych wad i usterek. To Ty będziesz pierwszym właścicielem, a co za tym idzie — urządzisz zakupione miejsce dokładnie tak, jak sobie zaplanujesz, bez obaw o to, że coś nie będzie Ci się podobać. Koniecznie zapoznaj się również z dokładnym planem osiedla. Na wizualizacji będziesz mógł zobaczyć, gdzie konkretnie zostanie ulokowany naturalny plac zabaw czy specjalnie ogrodzony wybieg dla psów. Stworzone przez nas miejsce zachwyci Cię również wyjątkowym torem do gry w boule!

Mieszkania nowe – Warszawa Ursus. Skontaktuj się z nami już dziś

Jesteśmy  przekonani, że lokalizacją, w której bardzo szybko się zakochasz, jest Warszawa Ursus. Nowe mieszkania, które zachwycają swoim układem, powierzchnią i przynależącymi do nich balkonami, mają szansę stać się wyjątkowym miejscem do życia Twojego i Twoich bliskich. Dodatkowo zwróć uwagę na to, że poszczególne elementy budynku zostaną wykończone w niezwykle estetyczny sposób — a to da Ci gwarancję, że mieszkasz nie tylko w niepowtarzalnej, ale i przepięknej dzielnicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania.

Telefon