Wiele osób planujących zakup mieszkania w Warszawie, zadaje sobie pytanie, czy zdecydować się na kupno swojego lokum na rynku wtórnym, czy bezpośrednio od dewelopera. Jest to decyzja, której skutki są długofalowe, dlatego warto poznać zalety nieruchomości z rynku pierwotnego oraz ogromne korzyści, wynikające z mieszkania w prężnie rozwijającej się dzielnicy Ursus.

Mieszkania na sprzedaż – Warszawa Ursus. Rynek pierwotny i związane z nim korzyści

Na początek warto wspomnieć o bardzo szerokiej ofercie mieszkań. Ilość dostępnych nieruchomości na rynku pierwotnym nieustannie ulega zwiększeniu. Tak jak w przypadku NeoPolis, gdzie można wybierać spośród apartamentów o różnej wielkości. Dzięki temu można zakupić odpowiednią przestrzeń, dostosowaną do swoich potrzeb. Nowo budowane osiedla zaprojektowane są zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami, a przy ich powstawaniu wykorzystywane są najnowsze technologie oraz materiały. NeoCity Polska oferuje również miejsce parkingowe, przypisane do mieszkania. Powszechnie wiadomo, że podczas budowania starszych osiedli, architekci nie przewidzieli, że mieszkańcy będą mieć więcej niż jeden samochód. W związku z tym w pobliżu bloków jest znaczny deficyt parkingów, co wiąże się z codzienną frustracją związaną z brakiem miejsca, w którym można zostawić auto.

Warszawa Ursus mieszkania na sprzedaż – rynek pierwotny to gwarancja rozbudowanej infrastruktury

Unikatowe, nowo budowane osiedla, takie jak NeoPolis w warszawskiej dzielnicy Ursus, charakteryzują się otaczającą kompleks rozbudowaną infrastrukturą. Architekci, projektujący przestrzeń, zadbali o każdy, najmniejszy fragment terenu. W przypadku osiedla NeoPolis postanowiono również stworzyć doskonałą przestrzeń dla czworonogów, które mogą skorzystać z ogrodzonego wybiegu dla psów. Są to elementy infrastruktury, których nie znajdzie się w okolicy mieszkań z rynku wtórnego. Dodatkowo stworzono miejsce przeznaczone do organizacji pikniku, dzięki czemu rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu będzie jeszcze bardziej komfortowe.

Mieszkania – rynek pierwotny. Warszawa Ursus to dzielnica przyszłości

Jak wiadomo, mieszkania niewymagające poświęcenia czasu na usunięcie wystroju po poprzednich lokatorach, są bardzo pożądane, a właśnie takie apartamenty zapewnia rynek pierwotny. Warszawa Ursus to rozwijająca się dzielnica miasta stołecznego, która ma bardzo wiele do zaoferowania. W pobliżu osiedla NeoPolis znajdują się sklepy, restauracje, placówki edukacyjne oraz studia fitness. Wszystko to otoczone jest zielonymi skwerami oraz parkami, co zachęca mieszkańców do aktywnego spędzenia czasu. Ursus to znakomite miejsce zarówno dla osób, pragnących uciec od miejskiego zgiełku, jak i rodzin z dziećmi. Dostępna na osiedlu przestrzeń do zabaw to raj dla najmłodszych oraz ich rodziców.

Infrastruktura transportowa – ogromna zaleta mieszkań rynku pierwotnego

Warto zwrócić uwagę na infrastrukturę drogową wokół osiedli, oferujących mieszkania na rynku pierwotnym. Mieszkańcy nowo powstałego osiedla NeoPolis mogą swobodnie dostać się do innych części Warszawy samochodem, jak również za pomocą transportu publicznego. W bliskim sąsiedztwie znajduje się między innymi stacja Warszawa Ursus, z której kursuje podmiejski pociąg, a także przystanek autobusowy będący częścią kilku linii autobusowych. W pobliżu przebiega trasa dróg ekspresowych S2 i S8, które ułatwiają kierowcom wyjazd z miasta. Planowana jest także rozbudowa infrastruktury drogowej, dzięki której dojazd do dzielnicy Ursus będzie szybszy niż do innych dzielnic Warszawy. Należy oczywiście pamiętać, że w pobliżu osiedla NeoPolis znajduje się wiele sklepów, szkół, przedszkoli, restauracji oraz ośrodków kulturalnych. W związku z tym podróże do innych części miasta, w celu na przykład zrobienia zakupów, nie będą konieczne.

Mieszkania Warszawa Ursus – rynek pierwotny. Oferta NeoCity Polska

Firma NeoCity Polska to reprezentant przedsiębiorstwa NeoCity Group, które od prawie 20 lat zajmuje się realizowaniem inwestycji deweloperskich w Europie. Do tej pory inwestor zrealizował 4 projekty mieszkaniowe na terenie Warszawy. NeoPolis będzie piątą inwestycją budowaną w mieście stołecznym, jednocześnie drugą w dzielnicy Ursus. Mieszkania z rynku pierwotnego, które można znaleźć w ofercie dewelopera, charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrym, nowoczesnym wykończeniem. Oczywiście każdy z dostępnych apartamentów jest zbudowany zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem nieruchomości z rynku pierwotnego, zachęcamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej można znaleźć formularz kontaktowy. Po jego przesłaniu nasi doradcy przygotują odpowiednią ofertę, spełniającą przedstawione wymagania.

Telefon